• Firma RAAB bola založená v roku 1998. Hlavným zameraním firmy je predaj a distribúcia olejov a mazív firmy Slovnaft a.s.

  certifikat

  Firma RAAB je frenchise partner
  divízie mazív Slovnaft a.s. • Tradičným sortimentom na čerpacích staniciach SLOVNAFT sú vysokokvalitné motorové oleje Madit. Naša ponuka produktov pre motoristov zahŕňa široký sortiment motorových a prevodových olejov Madit pre všetky typy moderných aj starších osobných a nákladných automobilov a je doplnená o vybrané produkty značky MOL.

  Súčasťou nášho sortimentu sú autochemikálie značiek EVOX a Alycol, medzi ktoré patria špičkové brzdové kvapaliny a kvapaliny do chladičov.

 • V roku 2003 sa počet elektrických porúch vozidiel zvýšil, aby ste sa tomu vyhli, je potrebné si vybrať správnu batériu - riešenie, ktoré má zmysel!

  Ako vedúca firma na trhu s automobilovými svietidlami ponúka OSRAM širokú škálu výrobkov: Svetlomety spolu so svetelnými zdrojmi pre vonkajšie aj vnútorné osvetlenie vozidla.

  Spoločnosť FILTRON sa od svojho vzniku v roku 1982 špecializuje na výrobu a distribúciu filtrov pre automobily. Dodávka filtrov do prvej výbavy, medzi iným pre Daewoo, Fiat auto Poland, Ford, Volkswagen.